Ostatnie komentarze

Ogród Isola Bella: Ogród jest piękny, byłem tam i widziałem. Autor doskonale ujął każdy szczegół. Jestem pełen podziwu.

Aloes: Artykuł bardzo ciekawy, dowiedziałam się wiele ciekawych informacji na temat Aloesu:)

:

Warto przeczytać
oczko wodne Jak przygotować system nawadniający do zimy
Zostań redaktorem!
Skalne ogródki
2016-02-15 11:36
Skalne ogródki

więcej

Lipiec w moim ogródku
2014-11-20 13:59
Lipiec w moim ogródku

Rozpoczęła się pełnia lata, w naszych ogrodach kolejna odsłona barw i zapachów. Jeszcze też pora na nawożenie roślin przed jesienią.

więcej

Czy trawnik za wszelką cenę.
2014-06-10 09:10
Czy trawnik za wszelką cenę.

Często zdarza się, że klienci proszą o gród, w którym nie trzeba będzie nic robić. Tylko tuje i trawnik. Okazuje się, że trawnik ma mieć 500m2 więc od razu wyjaśniam, że pracy będzie ogrom. I od razu trafiam na niedowierzanie. - Oj chyba Pani przesadza. Ja lubię kosić trawę.

więcej

Ogród na tarasie
2014-06-04 07:42
Ogród na tarasie

Taras to miejsce wyjątkowe, bardziej kameralne niż ogród, najczęściej widoczne w całości z mieszkania, znacznie bliżej związane z naszym życiem codziennym. Nawet jeśli nie mamy czasu na nim posiedzieć ,jest cały czas obecny w domowej krzątaninie. Dlatego warto włożyć trochę wysiłku w to, aby stał się zakątkiem, z którym będziemy żyli z przyjemnością i który ubarwi naszą domową scenerię.

więcej

Cebulki roślin ogrodowych na wiosnę
2014-04-08 05:54
Cebulki roślin ogrodowych na wiosnę

Kiedy zaczynamy czuć wiosnę w powietrzu, ciągnie nas do ogródka. Chcemy zobaczyć czy już coś kwitnie, albo chociaż wychyla zielony łebek z ziemi. Jeśli jesteście żądni tych wczesnych oznak wiosny obowiązkowo zadbajcie o rośliny cebulowe w waszych uprawach.

więcej

Kwitnące wakacje
2013-09-11 06:48
Kwitnące wakacje

Rejon morza Śródziemnego to bardzo częsty cel wyjazdów wakacyjnych. Będąc w Grecji, Hiszpanii, Chorwacji, Turcji, czy we Włoszech, spotykamy pięknie kwitnące rośliny, którymi, niestety, nie możemy się cieszyć na otwartej przestrzeni w naszym klimacie.

więcej