Partnerzy
Warto przeczytać
Czy warto inwestować w sztuczny trawnik?
Ostatnio zarejestrowani
Las deszczowy
Przedstawiamy ptasi park w Foz do Iguacu, które jest wspaniałym i barwnym miejscem.
Ptasi park w cieniu wodospadów
Przedstawiamy ptasi park w Foz do Iguacu, które jest wspaniałym i barwnym miejscem. Dobór roślin do ogrodu jest niezwykle ciężki i trudny. Postaramy się wprowadzić Cię w podstawy. Nalewki i owoce idealne na szarą jesień.Polecane rośliny, które zastąpią szarość w twoim ogrodzie w okresie jesiennym.
Zakładanie trawnika cz.4
2017-03-08 10:17

Decyzja czy mamy wysiać trawnik w naszym ogrodzie czy położyć trawnik z rolki wcale nie jest łatwa. Wiele osób uważa, że trawnik z rolki jest słabszy, choć nie mogę znaleźć uzasadnienia takich opinii.

więcej

Zakładanie trawnika cz.3
2017-03-08 10:15

Jeśli mamy już dokładnie zaplanowane, gdzie w naszym ogrodzie znajdzie się trawnik pora przygotować glebę na wysiew traw lub rozłożenie trawnika z rolki.

więcej

Zakładanie trawnika cz.2
2017-03-08 10:14

Wiele osób marzy o trawniku, który zajmowałby większą cześć ogrodu. Są też tacy, którzy chcieliby mieć trawnik w każdym zakamarku ogrodu.

więcej

Zakładanie trawnika - cz.1 warunki w ogrodzie
2017-03-08 10:13

Trawnik znajduj się niemal w każdym ogrodzie. Pełni tam różne funkcje. Niektórzy właściciel ogrodów wyobrażają sobie ogród jako ogromny trawnik otoczony tylko iglakami lub wąską rabatą.

więcej

Rośliny przyciągające motyle
2017-03-08 10:11

Lubimy kiedy nasz ogród żyje. Siedzimy sobie na tarasie, albo na ławeczce pod ulubionym drzewem i obserwujemy to ogrodowe życie.

więcej

Rośliny ekspansywne - krzewy i drzewa
2017-03-08 10:10

Moi sąsiedzi sadzą w swoim dość dużym ogrodzie rośliny w zupełnie nieprzemyślany sposób. Jest to dość zaskakujące, bo mieli już kilka "wpadek", ale zupełnie niczego ich to nie nauczyło. Jest to w ogóle ogród pod tytułem jak spowodować żeby wszyscy sąsiedzi nas nie lubili.

więcej

Przegląd prasy
Ostatnie komentarze

Ogród Isola Bella: Ogród jest piękny, byłem tam i widziałem. Autor doskonale ujął każdy szczegół. Jestem pełen podziwu.

Aloes: Artykuł bardzo ciekawy, dowiedziałam się wiele ciekawych informacji na temat Aloesu:)

: